چند نمونه هایلایت

نویسنده : لیلـا | تعداد بازدید : 2,165 views

1-هایلایت های باریک
در میان انواع بسیار زیاد هایلایت مدلی که بسیار طبیعی به نظر برسد به سختی پیدا می شود. کلید طبیعی بودن آن این است که از آرایشگرتان بخواهید هایلایت های فوق العاده باریک روی تمام موهایتان بزند. رنگ پایه باید بلوند تیره باشد و هایلایت نباید بیش از یک درجه روشن تر از رنگ پایه باشد تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

هایلایت های باریک

 

2- هایلایت سایه روشن
برای داشتن یک رنگ بلوند بی عیب و نقص باید روی موهای بلوند لولایت بگذاریم. اغلب خانم ها با هایلایت های تیره تر و محو می خواهند برای مدت طولانی تری هایلات شان طبیعی به نظر برسد. برای اینکه به موهای بیش از حد بلوند تان عمق بدهید، از آرایشگرتان بخواهید روی رنگ موی فعلی تان مخلوطی از هایلایت های روشن تر و تیره تر و لولایت بگذارد.

 

هایلایت سایه روشن

 

3-چند سایه رنگ
تکنیک استفاده کردن از سفید کننده روی موهای قهوه ای باعث می شود به تدریج پایین موها به یک رنگ بلوند روشن تر در بیاید. برای اینکه خودتان این مدل را درست کنید، از تقریباً نصفه پایینی موهایتان شروع کنید و این قسمت را سفید کننده و اکسیدان 6 درصد بزنید. سفید کننده باید بیشتر موهای بالایی و کل پایین موها را پوشش دهد. کار را زود انجام دهید و موها را هر چه زودتر آبکشی کنید تا روی موهایتان 3 یا 4 سایه رنگ داشته باشید.

 

هایلایت چند سایه رنگ

 

4-هایلایت بنفش
می توانیم مقدار کمی از موهایمان را هایلایت بنفش کنیم این کار راه خوبی است که با رنگ ها بازی کنیم بدون اینکه بخواهیم تغییر شدیدی در موهایمان ایجاد کنیم و مجبور به نگهداری آن شویم. رنگ های محبوب برای اینکار بنفش، صورتی یا آبی است. برای اینکه نتیجه خوبی بگیرید از آرایشگرتان بخواهید ابتدا دسته های کوچکی از موهایتان را بنفش کند، سپس رنگ های روشن را روی این قسمت ها بزند تا واضح تر دیده شوند.

 

هایلایت بنفش

5

5-برجسته کردن چهره
این مدل هایلایت که حدود سه درجه روشن تر از رنگ پایه است، از اواسط مو به پایین ایجاد می شود و فقط موهای اطراف صورت را در بر می گیرد و رنگ کاراملی هایلایت ها، بدون اینکه رنگ طبیعی موها را محو کند آنها را روشن تر می کند. از یک رنگ کاراملی بلوند شماره 8 با اکسیدان 12 درصد و فویل استفاده کنید تا این ظاهر را به موهایتان بدهید. رنگ باید تنها در اطراف صورت و تا نیمه موها استفاده شود.

 

هایلایت برجسته کردن چهره

 

 

6-هایلایت جلوی سر
یک دسته کلفت از جلوی موهایتان را به رنگی متضاد با موهایتان هایلایت کنید و مطمئن باشید که این کاکل مصنوعی تان دیده می شود و مورد توجه قرار می گیرد. به خصوص اگر آن را در قسمت چتری هایتان ایجاد کنید و به آن حالت دهید.

 

 هایلایت جلوی سر

 

7-هایلایت چتری و فرق سر
در این مدل پنل های بزرگ از رنگ های روشن تر مستقیماً روی چتری ها و قسمت فرق سر گذاشته می شود، تا توجه را به این ناحیه از موها جلب کند. برای نتیجه بهتر از رنگ سه درجه روشن تر از رنگ پایه موهایتان استفاده کنید.

 

هایلایت چتری و فرق سر

 

8-هایلایت تکه ای
این هایلایت‌ها جذبه‌ی خاصی به چهره شما می‌بخشد زیرا عرض بیشتری دارند. اگر به دنبال مد روز هستید این هایلایت مناسب شماست. اما از جهتی همانند هایلایت سوزنی بین موهای شما پخش نخواهد شد و حالت طبیعی رنگ مو را نخواهد داشت.

 

هایلایت تکه ای

تلگرام پارسی بانو

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

رنگ و مش

پوست و مو