لب های نرم و صورتی در هوای سرد

نویسنده : لیلـا | تعداد بازدید : 349 views

 

لب

 

لب های نرم و صورتی در هوای سرد

 

1. به جای استفاده از هر گونه مرطوب کننده لب از یک مسواک استفاده کرده و روی لب ها آن را بمالید تا لب ها نرم و صورتی شوند.
2. هر شب قبل از رفتن به رختخواب لب های خود را به آرامی ماساژ دهید. اگر می خواهید لب های شما نرم و زیبا شود می توانید آن ها را با روغن بادام و آب لیمو ماساژ دهید.
3. اگر می خواهید لب های شما با گذشت سال ها جوان تر و زیبا تر به نظر برسند باید از هرگونه نرم کننده و مرطوب کننده ای کمک گرفته و آن ها را روی لب های خود بمالید. برای این کار پیشنهاد می کنیم که روی لب های خود کرم مرطوب کننده زده و آن ها را با ژل پترولیوم چرب نگه دارید.
4. اگر می خواهید به سرعت لب هایی نرم و صورتی داشته باشید، دانه های انار درمان معجزه گری برای شماست. برای این کار کافیست دانه های انار را له کرده و به صورت خمیر در آورید. سپس آن ا هر شب قبل از خوب روی لب های خود بمالید. این کار روی لب های شما معجزه می کند.
5. اگر شما لب های خود را مرطوب نگه دارید، لب هایی زیباتر و نرم خواهید داشت. بدین منظور می بایست هر روز مقدار زیادی آب نوشیده و در کنار آن در برنامه غذایی خود مقدار زیادی میوه و سبزیجات قرار دهید.
6. برای نرم و مرطوب کردن لب ها هیچ وقت آن را لیس نزنید. زیرا با این کار خشکی لب های شما بیشتر می شود. به جای این کار از مرطوب کننده لب می توانید استفاده کنید.
7. از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل اجتناب کنید. زیرا این کار ها باعث تیرگی لب ها می شود.
8. اگر می خواهید لب های خود را با مواد طبیعی نرم کنید می توانید از سر شیری که خود با جوشاندن شیر در خانه گرفته اید، استفاده کنید. این کار باعث صورتی شدن لب ها می شود.
9. اگر لب های تیره ای دارید و می خواهید لب های خود را نرم و روشن کنید، کافیست مخلوطی از آب لیمو و گلیسیرین روی لب های خود بمالید.
10. اگر به دنبال داشتن لب هایی نرم هستید نیز می توانید از عسل کمک گرفته و هر شب کمی عسل روی لب های خود بمالید.

 

تلگرام پارسی بانو

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

رنگ و مش

پوست و مو